28 Eylül 2012 Cuma

Bellona mobilya ürünleri

Bellona mobilya ürünleri Bellona markalı ürünler beklentinin de üstünde kaliteli ürünler sunarak müşterileriniz şaşırtmaya devam ediyor. Dünya standartlarındaki ürünlerinde oturma odası, panel mobilya ve ev tekstili ürünleri sunuyor. Her ürünlerinde standardın da üstüne çıkarak modernlik ve şıklığı evlerinize taşıyan Bellona mobilya aldığı kalite ödülleriyle bunu kanıtlıyor.

  Bellona mobilyanın panel mobilyalarından olan ve antrelerinize şıklık katacak ürünlerinden biri portmanto modelleridir. Bellona portmanto modellerinde 6 adet ürün vardır. Bunlar; Casalis, Monet, Bolivya, Lifos, Nova ve İmaj portmanto modelleri dir. Bellona portmantoları oldukçada işlevseldir. Ayna, ayakkabılık ve askılık bulunmaktadır. Antreleriniz küçükse buna uygun modellerde vardır. Bu konuda asla sıkıntı yaşamazsınız.

Ayrıca sürgülü Bellona portmanto modeli de bulunuyor. Bellona mobilyanın panel mobilya ürünlerinden bir tanesi de Bellona kitaplık modelleri dir. Bellona kitaplık modelleri genç odası için tasarlanmış ürünlerdir. Favori, Loft ve Nova kitaplık modelleridir. Özellikle gençlerin kitaplarını rahatça yerleştirebileceği ve fazla eşyalarını koyabileceği dolapta bulunuyor. Bunun yanında Bellona kitaplık modellerinde sevdiği aksesuarlarını koyacağı raflarda bulunuyor. Ayrıca sağlam ve fazla yer kaplamayacak ürünlerdir.
YENI TREND YATAK ODASI TAKIMLARI

Her sabah uyandığınızda sizi etkileyen güne güzel başlamanızı sağlayan bir yatak odasında uyanmak istemezmisiniz? Bu yıl yatak odası takımlarında modernlik, estetik ve tasarım göz kamaştırıyor. 2012 yılı yatak odası takımlarını tasarlarken vücüt sağlığı en çok dikkat edilen konulardır. Yeni tasarım yatak odası takımları artık daha sağlam ve uzun ömürlü olup tasarımlarıyla etkilenmemek mümkün değil. İstikbal yatak odası takımı, yeni trend yatak odası takımı, yatak odası takımları, modern yatak odası takımları, bellona yatak odası takımları, alfemo yatak odası takımları, doğtaş yatak odası takımları, 2012 model yatak odası,Yeni sezon yatak odası takımları, takımları,beyaz lake yatak odaları, beyaz avangart yatak odaları, son model yatak odası takımları, yatak odası, yatak odalar, kaliteli mdf cilalı yatak odaları, yuvarlak yataklar,avangart yatak odası takımları aradığınız her şey dekorasyon kampusunde.14 Eylül 2012 Cuma

ÇOCUK ODASI DEKORASYONLARI

Modüler olarak iç raf sistemlerini ayrı ayrı satın alabileceğiniz bir çok mobilya markası ve bu konuda çalışan firmaları araştırabilirsiniz. Yapacağınız dolap içi raf tasarımı çocuğunuzun ihtiyaçlarına göre tercih edeceğiniz ve planlayacağınız şekilde olmalıdır. Dolap içinde sadece giysileri ve diğer eşyalarını değil çocuğunuzun oyuncakları içinde raflar ve çekmeceler kullanabilirsiniz. Yapacağınız çalışma ile çocuk odanız yeni bir görünüme kavuşacak.
13 Eylül 2012 Perşembe

ROMANTIK DEKORASYON MODELLERI

Romantik dekorasyonlar her yaştan çiftler ve aşkı sevenler ıçin nihayet yılların en moda konuları arasında yer alıyor. Aşkın rengi pembenin en fazla kullanıldığı dekorasyonlar olan romantik dekorasyonlar ıktisat, diri tonları ıle şeker tadında, pastel tonları ıle sevinç tadında olabiliyor. ülkemiz pembe tonları açısından fazla varlıklı 1 ülke olarak biliniyor. çingene pembesi, şeker pembesi, şeftali pembesi, mercan pembesi, gül pembesi, dudak pembesi gibi 1 fazla pembe tonu Türkçede bulunuyor. romantik dekorasyon önerilerinde bunlar gibi yüzlerce pembe tonundan seçim yapabilirsiniz. Uzmanalr salonda romantik 1 hava yaratmanın yolunun gül pembesinden geçtiği konusunda ortak 1 düşünce halindeler. çingene pembesi veya toz pembe ıse kız çocuk odalarının vazgeçilmezi olmayı başarmış durumda. Ancak ıyi 1 ton ayarlayıcısı ıle her dekorasyona müsait pembe ayırmak artık olası görünüyor.

YATAK ODASI TASARIMLARI

Yatak odası mobilyaları, dekorasyon fikirleri açısından sınırsız seçenekler sunar.. Sıcak ve doğal renkli yatak odaları rahatlamak ve deşarj olmak için harika yerlerdir. Sıcak dekore edilmiş bir yatak odasında uyanmak ferahlatıcı ve dinlendirici bir uyku uyumanıza yardımcı olacaktır.. Renkli yatak odası tercih edenbilirsiniz tabi bu size kalmış tabii ki bazı insanlar renkli yatak odalarını daha modern ve dekoratif olduğunu düşünürler… Her iki türlü tercihiniz için fikir verecek örneklere yer verdim.. Yaratıcılığınızı kullanmakda size kalmış..


mondi yatak odası

Mondi mobilya ürünleri 18 yılı aşkın bir süredir mobilya sektöründe faaliyet gösteren Mondi mobilya, özel ve şık ürün tasarımlarıyla ön plana çıkmış, buna bağlı olarak 2006 yılında yapılan büyük bir değişim ile Boydak Holding bünyesine katılmıştır.

Bu ortaklık çeşitli yatırım olanakları yaratarak, araştırma geliştirme faaliyetlerine önem verilmesine ve buna paralel olarak çağın gereklerine en uygun özel ve şık tasarımların ortaya çıkmasına neden olmuştur. 2006 yılından bu yana yedi kat büyüme gösteren Mondi mobilya, müşteri memnuniyeti ve üretimde ergonomi ve kullanışlılığı odaklayan bir hizmet anlayışı ile ürün portföyü ile birlikte kalitesini günün şartlarına göre sürekli yükselterek sektörün itici firmalarından biri olmuştur. Kalite ve tasarımın, hijyenin ve ergonominin en yeni ve en iyi örneklerinden Mondi mobilya yatak odası takımları, kendi üretim tesislerinde son teknolojiden faydalanılarak üretilmektedir.

Dünyanın birçok ülkesine de ihraç edilmekte olan Mondi yatak odası ürünleri, dünya standartlarına uygun çağdaş tasarım örnekleri olarak üretilmektedir. Geniş ürün yelpazesinin örneklerinden biri olan Mondi tv ünitesi fonksiyonelliği ön planda tutan özel tasarımlarıyla tüm dünyaya satılmaktadır. Mondi tv ünitesi, firmanın geniş ürün yelpazesinde yer alan, tasarımlarının en üst aşamasının örneklerinden biridir. Tüm mobilya sektörünün, dekorasyon modası ve yeni trendlerinin ortaya çıkmasında öncü bir rol üstlenen, özel tasarım çalışmaları ile faaliyet gösteren firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübelerinin çağın gereklerine uygun yeni tasarımlara yansıtılması sonucu ortaya çıkan, tüm dünyaya ihraç edilen ve dünya standartlarında ürün çeşitleridir.

12 Eylül 2012 Çarşamba

Cam Mobilya Tasarımları

Cam mobilyalar oldukça aydınlık ve rahat bir ortam meydana getirir. Zarif bir iç tasarım oluşturan cam mobilyalar günümüzde her zamankinden fazla talep görmektedir. Cam sehpa, yemek masaları, dolaplar ve kapılar gibi kullanıldığı birçok alan vardır. Cam’ın yapısından dolayı birçok renkte olan camlar kullanıcılara modern tasarımlar sunmaktadır. Cam mobilyaların birçok avantajları ve dezavantajları vardır. Parmak izi lekeleri cam mobilyaların en büyük dezavantajlarından birdir. Ayrıca cam’ın ağır olması da bir dezavantaj’dır.

EVINIZI ÇIÇEKLERLE DÖŞEYIN

Ev dekorasyonunda çiçekleri kullanmak mekana ferahlık verir ve renk katar. Sizde evinizde vakit geçirdikçe mutlu olmak istiyorsanız, evinizin her yanını çiçeklerle sarmalayın! Çiçekler ve salon bitkileri evinize karakter kazandırır. Tabii ki bir jungle’a çevirmemek koşuluyla. Her yerden çıkan ve tüm salonu saran bitki sapları hoşluk değil, boğulma hissi verir. Ama akıllıca bir dekorasyonla mutfak, banyo ve yatak odası dahil evin tüm bölümlerine çiçek açtırabilirsinzi. Oturma odasına yeşil bitki Özenle aranje edilmiş büyüklü küçüklü bitkiler, oturma odanızın havasını değiştirecektir. Seçeceğiniz çiçeğin rengi rengi koltuklarınki ile değil de halıyla aynı olursa daha uyumlu seçim yapmış olursunuz.
Çiçeksiz yeşil bitkiler oturma odası için en uygun seçenektir. Yatak odası için yapma çiçek Uyuduğumuz ortamda çiçeklerin bulundurulması sağlık açısından doğru değil. Çünkü bitkiler çevreye gündüz oksijen verirken gece karbondioksit yayar. Ama mutlu sabahlar için iyi bir fikir oludğundan gerçeğine çok benzeyen yapma çiçekler yatak odasında bulundurulmalı. Burada zevk size ait: Ya yeşil bitkilerle veya odanızın rengine uygun rengarenk çiçeklerle yeni güne, keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz. Koridorlara kuru çiçek Evinizin girişi eğer aydınlıksa, yani güneş alan bir yerse canlı çiçeklerle süsleyin. Ama karanlık bir girişiniz varsa, ya loş ortamları seven yeşil bitkileri ya da gerçeğine çok benzeyen yapma çiçekleri kullanabilirsiniz. Misafirlerinizi çiçeklerle karşılamak güler yüz kadar etkileyici olacaktır. Koridorlarda da uygun yerlere veya duvarlara yerleştirilmiş çiçekler evinize canlı bir hava verecektir. Mutfağa menekşe ve kaktüs Ev kadınlarının zamanlarının büyük çoğunluğunu geçirdiği mutfak, mutlaka çiçeklerle renklendirilmelidir. Mufak için, küçük saksı çiçekleri özellikle sık çiçek alanlar tercih edilmeli. Mesela minik saksılarda rengarenk menekşeler. Bunları sapı kırıldığı halde atmaya kıyamadığınız bir fincanın veya eski bir porselen demliğin içinde sergilerseniz mutfağınıza sevimli bir hava da verebilirsiniz. Nem sevenler banyoya Genelde karanlık olan banyoları orijinal dekorasyon fikirleriye renklendirebilirsiniz, ama çiçekleri de unutmayın. Banyoda fazla ışık istemeyen ve nemli ortamlardan hoşlanan türden çiçekler kullanabilirsiniz.Bellona mobilya

Bellona mobilya

Mobilya sektöründe uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimini sunarak, sektördeki boşlukları doldurmak amacıyla 1997 yılında faaliyetlerini başlatan Bellona mobilya kendi tasarımlarını kendi tesislerinde son teknolojiyi kullanarak üretmektedir. Bellona Kayseri Organize Sanayi Bölgesi' nde yaptığı tesis yatırımları ile ülkemizin önde gelen üretim tesislerinden birini oluşturmuş, üretim tesislerinin ileri teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak oluşturmuştur.

Faaliyete geçtiği ilk yıldan itibaren özel tasarım ve kalitede ki ürünlerin, müşteri memnuniyeti merkezli pazarlama stratejileri ile tüketiciye sunulmasının sonucu olarak sektörde önemli bir yer edinmiştir. Bellona ürünleri mobilya ve destekleyici ürünler konusunda ülkemiz tüketicilerinin beğenisini kazanmış, buna bağlı olarak daha yeni ve daha çağdaş tasarımların geliştirilme sürecini başlatmıştır.

Her biri tüketicilerin beklentilerinin ötesini hedef alan, insan sağlığını önemseyen özel tasarım örnekleri olan Bellona ürünleri, uzman geliştirici kadrosunun dünya standartlarına yön veren tasarım çalışmalarının sonucu ortaya çıkmıştır. Mobilya alanına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesinin tasarım ve üretimini kendi tesislerinde yapan firma, kısa sürede uluslararası alanda hizmet vermeye başlamış, ülkemiz haricinde de birçok ülkeye ürün ihracatı yapmaya başlamıştır.

Tüketicinin her türlü ihtiyacının belirlenerek tasarımlarına yansıtılması sonucu oluşan işlevselliğiyle Bellona portmanto modelleri, çağımızın gereklerine uygun olarak hazırlanmıştır. Bellona portmanto modelleri her zevke ve dekorasyon çeşidine uygun olarak, modern ve klasik çizgilerin bir araya getirilmesi ve kullanışlılığı ön planda tutarak oluşturulmuş özel tasarım örnekleridir.

Portmanto modelleri


11 Eylül 2012 Salı

PERDE DEKORASYONUNDA ÇAĞ ATLADIK!

Evin değişik ihtiyaçlarına göre, ev sahibinin zevkine göre ve odaların, pencerelerin yapısına göre değişik modeller ve değişik sistemlerle çalışan perdeler vardır. Tekstil sektöründe özellikle perde dekorasyonunda çağ atladık desek yalan olmaz. Sizlere sunacağımız modellere mutlaka bir göz atın; Taç perde modelleri Stor Perdeler, Jaluzi Perdeler Dikey Perdeler, Zebra Perdeler, Ahşap Perdeler, Ahşap Stor Perdeler, Katlamalı Perdeler,Japon Perdeler, Raylı Sistem Perdeleri – Kumaş ve Tül Perdeler, Plise Perdeler, Sun Screen Perdeler – Blackout Perdeler Rustik Perdeler, Ahşap Jaluzi perdeler, Kış Bahçesi Perdesi, Alüminyum Jaluzi Perdeler, Duette Perdeler, Duş Perdeleri, Sahne Perdeleri, Projeksiyon Perdeleri,Ahşap Perde,Duş Perdeleri, Jaluzi Perde, japon perde, Katlamalı Perde, kış bahçesi perdeleri, Panel perdeler, perde çeşitleri, perde ipuçları, Perde Modeli,Perde Modelleri, perdeler, Projeksiyon Perdeleri, Rustik Perde, Sahne Perdeleri, Panel Perdeler aradığınız tüm modeller dekorasyon kampüsünde